Karel: Vánoční recenze nového blatníku Kostka

V předvánoční době, kdy jsou nákupní centra v obležení a zamlžené stezky zejí prázdnotou, se dá zažít nádherná vyjížďka – tedy pokud máte váš stroj k tomu patřičně uzpůsobený.

novy-blatnik-kostka-1

Nový blatník Kostka

Důkladně jsem otestoval nový Kostkovic blatník, který by vás určitě měl zajímat. Jedná se o plochý hliníkový zakroužený plech s takřka armádní pevností z vnitřní strany opatřený profilováním, které napomáhá celkové tuhosti. Po jednoduché instalaci jsem zjistil, že navíc vypadá na koloběžce zatraceně dobře!

Nový blatník Kostka

Nový blatník Kostka

Blatník byl vyroben výhradně pro koloběžky Kostka a proto nečekejte žádná hejblátka a posouvátka jako u dříve dodávaných blatníků SKS. Sedí perfektně! Marně jsem se snažil zaslechnout drnčení a vrzání od blatníku, které mě dřív dovádělo k nepříčetnosti. Tohle se opravdu povedlo.

Nový blatník Kostka

Nový blatník Kostka

Naštěstí venku panují optimální podmínky k testování a tak jsem blatník důkladně proklepl. Po celodenním řádění po zablácených cestách na mně zezadu žádné bláto neulpělo.

Nový blatník Kostka

Nový blatník Kostka

Rozhodně bych uvítal stejný blatník nad předním kolem. Předek jsem měl osazen klasickým lízátkem Mud Catcher, které pochytalo 90% všeho sajrajtu. Bohužel zbylých 10% stačilo k tomu, aby se mi vyrobil hnědý rychlý pruh od kotníků až po bradu, myslím, že jsem i něco spolkl 🙂

Nový blatník Kostka

Nový blatník Kostka

Tester: Karel Němec

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Blue Captcha Image
Refresh

*